S Michalovcami chceme bodovať naplno!

Na zápas ôsmeho kola Niké ligy dnes cestujeme na ďaleký východ, kde si zmeriame sily s futbalistami Michaloviec. 

Súperovi v aktuálnej sezóne šťastie nepraje, nakoľko v predchádzajúcich dvoch kolách prehral len rozdielom jediného gólu a to v zápase s Trnavou a Skalicou. Michalovčania sa strelecky nedokázali presadiť v zápase s Košicami, Banskou Bystricou a Trenčínom. Jediný bod získali bezgólovou remízou, keď v prvom kole hostili Dunajskú Stredu a aj preto sa aktuálne nachádzajú na chvoste ligovej tabuľky. 

V predchádzajúcej sezóne sme sa stretli dvakrát, pričom sa na pôde Michaloviec tešili z tesnej výhry 1:0 domáci a v Zelpo Aréne sme si body delili remízou 2:2. Veríme, že sa nám dnes podarí siahnuť na plný bodový zisk. 

Ako avizoval hlavný tréner Roman Skuhravý, “chceme sa pripraviť tak, aby sme nemysleli na okolnosti ako terén, vzdialenosť či na súpera, ale najmä aby nám vyhovovala naša hra, ktorou si chceme vziať všetky body”!

Zápas začína o 18:00 na futbalovom štadióne v Michalovciach. Fandite Železiarom, pretože vašu podporu potrebujú aj mimo Zelpo Arény. Naživo môžete zápas sledovať na VOYO. Železiar do toho!