Severné Macedónsko do Elite round nepostúpilo, Talakov strelil gól

Futbalisti reprezentácie Severného Macedónska U19 nepostúpili zo skupiny Maind round do Elite round kvalifikácie o EURO U19 2022, ktoré sa bude konať na Slovensku.

Náš zástupca v tíme z Balkánu – Martin Talakov, nastúpil v každom z troch stretnutí. Pri prehre proti Srbsku (1:2) prišiel na ihrisko v 72. minúte, v stretnutí s Francúzskom (0:2) odohral celý druhý polčas a nakoniec proti Albánsku (1:3) nastúpil v základnej zostave. Počas nadstaveného času úvodného dejstva vyrovnával na priebežných 1:1, po zmene strán mal ešte jednu šancu.

Severné Macedónsko skončilo v štvorčlennej skupine bez bodu na poslednom mieste. Postúpili stopercentné Francúzsko a vďaka lepšiemu skóre so štyrmi bodmi aj Srbsko.

Severné Macedónsko – Srbsko 1:2