Stanislav Lobotka vstúpil do majiteľskej štruktúry FK Železiarne Podbrezová

V niektorých médiách sa objavila informácia, že Stanislav Lobotka je v majiteľskej štruktúre FK Železiarne Podbrezová, čo teraz potvrdil aj Miroslav Poliaček, generálny manažér klubu.

Slovenský reprezentant vstúpil do klubu na Horehroní pred zhruba rokom, kedy sa menila majiteľská štruktúra: „Sú v nej ľudia, ktorí po debatách s nami a majiteľmi klubu, keď sme im predostreli, akým smerom sa chceme uberať, mali záujem vstúpiť do klubu. My chceme, aby sa futbal v Podbrezovej uberal tak, aby sme dávali priestor mladým hráčom a aby Podbrezová bola odrazovým mostíkom v ich kariérach. Stanovi sa táto myšlienka veľmi páčila a rozhodol sa aj na základe debát s nami a majiteľmi klubu vstúpiť do majiteľskej štruktúry,“ hovorí Miroslav Poliaček.

Ozrejmil, že Lobotka sa v prvom rade zameriava na hráčsku kariéru v SSC Neapol: „Samozrejme, že sa venuje iba svojej hráčskej kariére, ale už tu párkrát bol, zatrénoval si s chlapcami. Sleduje naše zápasy, je tam spätná väzba, rozprával sa s trénermi, čiže zatiaľ je to v tejto rovine a časom uvidíme ako sa to bude ďalej prehlbovať,“ doplnil Poliaček.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *