FK Železiarne Podbrezová U-15 – Výber SsFZ U-15   1 : 5 (1 : 2)

Gól za ŽP: Diveky

Zostava U-15: Kňazik – Kán, Kaliský, Kostelný, Hanzlovič, Galovič, Bobok, Kvietok, Lutka, Diveky, Kadura

Striedali: Lipták, Štugner, Ernst, Gajdoš

Prvý polčas sme s najlepšími hráčmi stredoslovenského regiónu U15 držali krok, boli sme im vyrovnaným partnerom, hoci sme nenastúpili v kompletnom zložení a aj ďalší traja hráči nastúpili s chorobou. Snažili sme sa hrať aktívne v defenzíve, aktivitou donútiť súpera ku chybám a tak sa nám aj podarilo streliť náš gól, ktorým sme vyrovnávali na 1:1. My sme góly inkasovali po našich dvoch individuálnych chybách, hoci super mal ešte tri veľmi dobré príležitosti okrem gólov. Mali sme trocha problém so zakladaním útoku, kde nás súper dobre dostupoval. Druhý polčas u súpera nastúpila komplet nová zostava, nám dochádzali sily a po prestriedaní nám už chýbala herná kvalita a to sa prejavilo na jednoznačnom priebehu druhého polčasu.