Prípravné zápasy žiakov :

FK Teplice –  FK Železiarne Podbrezová U-19    6 : 1 (4 : 0)

Gól za ŽP: Majerník

Zostava U-15:

Slaninka – Novák, Kyseľ, Majerník, Krupa – Lukačovič, Faško, Bobok – Strelec, Kuraj, Rejdovian

Striedali:

Hudec, Patúš, Kordík, Švantner

Súper bol jednoznačne lepší vo všetkých herných činnostiach na každom poste a ukázal nám realitu. Predčil nás hlavne v nasadení a individuálnych HČJ. Inkasovali sme hneď v úvode po chybách v obrane dva góly a super sa dostal na koňa. Zle sme reagovali v súbojoch, v každom sme boli neskoro. V našej hre bolo veľmi veľa nepresností a taktické chyby v obrane zapríčinili, že sme prvý polčas inkasovali 4 góly. V druhom polčase sa nám podarilo znížiť na 4:1, mali sme ešte dve dobré príležitosti na skorigovanie výsledku, no zlým riešením zakončenia sme sa pripravili o lepší výsledok. V našej hre boli aj dobré záblesky, no bolo ich málo oproti tým horším, takže konfrontácia s kvalitným českým mužstvom nám ukázala, na čom nám treba zapracovať.

Marcel Turňa, tréner

FK Teplice – FK Železiarne Podbrezová U-14  6 : 1 (5 : 0)

Gól za ŽP: Kostelný

Zostava U-14:
Lipták – Štugner, Kaliský, Varga, Štulrajter, Kostelný, Galovič, Strelec, Hanzlovič, Gajdoš, Kvietok