Prípravné zápasy starších žiakov, Podbrezová

FK Železiarne Podbrezová U-15  –  MFK Dukla B. Bystrica   1 : 1 (0 : 0)

Gól za ŽP : Bobok

Zostava U-15 :

Hudec – Patúš, Strelec, Majerník, Kyseľ, Lukačovič, Faško, Bobok, Kuraj, Krupa, Brtáň

Striedali :

Nosáľ, Švantner, Kordík

Herne z našej strany slabší zápas. Veľa nepresností pri zakladaní útoku, v prechodovej fáze malo kreativity, ponuková činnosť slabšia a do finálnej fázy sme sa dostali len sporadicky. Jedna čistá šanca za prvý polčas z našej strany je veľmi málo. Skladáme nanovo mužstvo, hlavne obranu a na našej hre to cítiť. Súčinnosť jednotlivých hráčov hlavne v obrane nefunguje, z individuálnych taktických nedostatkov mal super mnoho brejkových situácii, ktoré však na naše šťastie nevyužil. Gól sme inkasovali po štandardnej situácii hlavou, podarilo sa nám vyrovnať päť minút pred koncom, keď nám vyšla asi jediná kolmá akcia a Bobok po spätnej prihrávke vyrovnal na 1:1. V zápase boli aj dobré momenty, ale bolo ich menej, ako tých horších.

Marcel Turňa, tréner

FK Železiarne Podbrezová U-14  –  MFK Dukla B. Bystrica   0 : 1 (0 : 1)

Zostava U-14 :

Lipták – Soliar, Kaliský, Štugner, Štulrajter, Kostelný, Galovič, Strelec, Kán, Hanzlovič, Maslák