Šťastné a veselé Vianoce

Pre mnohých sú Vianoce najkrajším obdobím roka. My sme sa našich hráčov opýtali ako tieto sviatky prežívajú, čo by ich potešilo pod vianočným stromčekom a tiež nás zaujímalo aj to , či si ako športovci dávajú počas Vianoc pozor na svoj jedálniček.

Adam Pajer

O tom ako trávi Vianoce…

Tohtoročné Vianoce budem tráviť doma, v kľude po operácií lícnej kosti. Väčšinou tento čas trávim radšej športovaním ako pečením či upratovaním, ale keďže som po operácií, tak budem veľa oddychovať.

O životospráve počas Vianoc …

Životosprávu mám počas celého roka viac menej rovnakú. Na Vianoce si doprajem ku káve niečo sladké a na Štedrý deň to bude šalát s rezňom či lososom. Určite však toho nebude extra veľa.

O tom čo by rád videl pod vianočným stromčekom…

Veľmi rád dávam darčeky a robím radosť ľuďom okolo seba, obzvlášť rodine. Samozrejme, som rád aj za každý darček, ktorý dostanem, no nie je to pre mňa priorita. Predovšetkým som rád, že som doma a môžeme tento čas tráviť s rodinou. Moje najväčšie prianie tento rok je, aby sa náš psík uzdravil a mohli sme ho mať opäť pri sebe doma.

Želanie pre fanúšikov …

Našim fanúšikom želám, aby tieto sviatky prežili v zdraví, užili si tento sviatočný čas plný lásky so svojimi blízkymi a známymi.

Samuel Ďatko

O tom ako trávi Vianoce…

Vianoce trávim doma spoločne s rodinou. Občas vybehneme na nejakú dlhšiu túru. V minulých rokoch, keď sa sezóna hrala normálne som sa snažil počas tohto obdobia hlavne oddychovať, no teraz je to iné. Mal som svalové zranenie, takže sa aj počas sviatkov snažím trénovať aby som bol čo najskôr fit.

O životospráve počas Vianoc …

Myslím si, že každý jeden športovec zhreší a dá si jeden-dva koláčiky. Budem sa snažiť aj dostatočne hýbať a vykompenzovať to 🙂 .

O tom čo by rád videl pod vianočným stromčekom…

Ja som skôr ten typ, ktorý darčeky radšej dáva ako ich dostáva. Veľmi rád vidím, keď niekoho poteším a má z môjho darčeku radosť. Nejaký vyslovene tajný darček som si neprial, chcem byť hlavne zdravý a šťastný počas ďalšieho roka.

Želanie pre fanúšikov …

Želám im krásne sviatky strávene po boku najbližších, zdravie, pokoj a bohatého Ježiška. A zároveň chcem všetkým našim fanúšikom zaželať šťastný nový rok, ktorý bude dúfam lepším ako tento. Verím, že nasledujúci rok nám prinesie spoločný úspech v podobe postupu.

Marek Kristián Bartoš

O tom ako trávi Vianoce…

Vianoce trávim ako každý rok doma s rodinou. Upratovanie a pečenie nechávam na moju mamku a sestru a ja mám vo zvyku stavať a ozdobovať vianočný stromček. Pár dní mám aj na oddych, ale keďže sme dostali aj tréningové plány tak sa ich budem snažiť plniť.

O životospráve počas Vianoc …

Sme profesionáli, takže každý z nás si musí dávať pozor na to čo zje a musí sa starať o svoje telo najlepšie ako vie aj počas vianočných sviatkov. Občas však aj ja ochutnám nejakú vianočnú dobrotu.

O tom čo by rád videl pod vianočným stromčekom…

Špeciálne darčekové prianie tento rok nemám. Každopádne verím, že ako každý rok dostanem nejaké tie ponožky. Vždy sa snažím prekvapiť rodinu nejakým darčekom. Verím, že sa mi to podarí aj tento rok.

Želanie pre fanúšikov …

Všetkým fanúšikom Podbrezovej želám príjemné prežitie vianočných sviatkov v kruhu najbližších a v plnom zdraví.