Timoshenko je šťastný za prvé góly, Paraj sa po zranení cítil dobre

V stredajšom stretnutí proti Bánovciam sme vyhrali 6:0 a navyše priestor dostali hráči, ktorí doposiaľ nehrávali vo všetkých zápasoch.

Ruský útočník Ivan Timoshenko prvýkrát nastúpil na celých 90 minút a postaral sa o hattrick. Pridať mohol aj ďalšie góly: „Som veľmi šťastný, že som strelil svoje prvé góly za Podbrezovú, ale najdôležitejší je tímový úspech, takže som rád, že som pomohol tímu a vyhrali sme. Cítil som sa dobre, dostávam sa do zápasovej kondície. Môžem byť ešte lepší. Verím, že to ukážem v ďalších stretnutiach,“ hodnotil mladý futbalista. Za tri góly bude musieť aj do tímovej kasy. Koľko to bude, ešte nevie: „Uvidíme v najbližších dňoch,“ smeje sa.

Plnú porciu zaknihoval aj René Paraj, ktorý laboroval so zranením kolenom: „Ja som si po zranení schuti zahral, cítil som sa dobre, koleno drží. Som zvedavý ako to pôjde ďalej. Chýbalo mi to už. V Poprade som odohral jeden polčas, teraz sme vyskúšali celých 90 minút. Deň po stretnutí sa cítim fajn, takže hádam to bude takto pokračovať. Bolo to v poriadku s kolenom aj po kondičnej stránke. Počas rekonvalescencie som sa pripravoval s kondičným trénerom, mal som silové tréningy. Na ihrisko som sa vrátil dobre pripravený. Vyzerá to dobre,“ pochvaľuje si Paraj.

Spokojný mohol byť aj s priebehom duelu v Bánovciach: „Bol to zápas ako každý pohárový, vyšiel nám, padlo dosť gólov. Nechceli sme nič podceniť. Hrali hráči, ktorí nehrávali, mohli získať zápasovú prax,“ pokračuje. Prvý polčas nastupoval v strede poľa, druhý v trojčlennej defenzíve: „Síce som druhý polčas hral vzadu, ale chutilo, čiže som bol viacej vpredu. Hral som skraja, kde sa podporuje útok. Hralo sa mi dobre proti tomuto súperovi. S Košicami to bude určite niečo iné,“ načrtol k sobotnému ligovému zápasu.

„Bude to dosť náročný zápas. Košice teraz prehrávali, takže sa na nás nachystajú a pôjdu za výhrou. Takisto my chceme tri body, nejdeme tam hrať na remízu. Hrali sme s nimi veľakrát, vieme, čo nás čaká. Nebude to nič jednoduché,“ očakáva René Paraj.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *