U17 vyhrala v Trenčíne 2:0

V sobotu sa naše dorastenecké tímy predstavili proti AS Trenčín. Žiaci odohrali svoje zápasy proti Lučencu.

U19

FK Železiarne Podbrezová – AS Trenčín 1:2 (1:1)

Dobrý první poločas, kde jsme však měli vyřešit lépe finální fázi a v obraně nás naopak Trenčín potrestal větším důrazem v boxu. V druhem poločase naopak měl lepší pasáž Trenčín, kdy navýšil vedení na 2:1. Situace vypadala jako postavení mimo hru, ale branka byla uznána. Po prostřídání se naše hra zde oživila, ale výraznější šanci už jsme si nedokázali vypracovat.

Góly: 25. Horvát – 24. Praženka, 66. Murko

Podbrezová: Haviar, Hudák, Ovšonka, Mielke, Sekáč, Faško, Nguyen, Hanes, Horvát, Mašlej, Masaryk Striedali: Pieshykov, Dzurík, Knesz, Bros, Miraljemovič

U17

AS Trenčín – FK Železiarne Podbrezová 0:2 (0:0)

Koncentrovaný a oduševnený výkon celého družstva bol odmenený peknou výhrou s kvalitným súperom. Tešíme sa a chválime cele družstvo.

Góly: 46. Lutka, 67. Zábojník

Podbrezová: Elischer, Gombala, Mihálik, Kuťka, Duda, Galovič, Antus, Biely, Khiminets, Zábojník, Lutka Striedali: Horváth, Vážan, Kaliský

U16

AS Trenčín – FK Železiarne Podbrezová 3:1 (1:1)

Nastúpili sme proti kvalitnému súperovi s ktorým sme dokázali hrať len prvý polčas. Druhý polčas bol z nasej strany už slabší.

Góly: 36. Vaterka – 33. Skoršepa, 55. Kmeť, 58. Gučik

Podbrezová: Marušák, Varga, Kurbel, Lajčiak, Petic, Kamenický, Fítala, Kupec, Novýsedlák, Hudák, Vaterka Striedali: Baran, Strelec, Ďuriš, Polyák

U15

FK LAFC Lučenec – FK Železiarne Podbrezová 4:2 (1:1)

Dobrý zápas kde sa prejavila väčšia kvalita súpera. Hráčom nemožno uprieť snahu hrať dobrý futbal.

Góly: 1. Bubelíny, 68. Hlásnik – 6. Kamenský, 63. Herédy, 74.,80. Motoška

Podbrezová: Muránsky, Kobela, Marek, Matula, Šuhaj, Kamenický, Chornyi, Babnič, Zelenčík, Michalko, Bubelíny Striedali: Hruška, Hlásnik

U14

FK LAFC Lučenec – FK Železiarne Podbrezová 1:3 (1:1)

Úvod zápasu patril domácim, potom sme už boli lepším tímom.

Góly: 25. Boroš, 43. Baran, 64. Babnič – 18. Nagy

Podbrezová: Hlásnik, Schon, Baran, Koptiev, Makový, Pastorek, Rieznikov, Babnič, Boroš, Kostelný, Bartoš  Striedali: Kič, Minarovič, Podmanický

U13

FK Železiarne Podbrezová – FK LAFC Lučenec 1:4 (0:1)

Odohrali sme dobrý zápas. Boli sme lepším tímom. Súper potrestal naše individuálne chyby v rozohrávke. Naopak my sme nevyužili 4 výborné príležitosti.

Góly: Pôbiš