V boji s tabuľkovým susedom chceme bodovať naplno!

Na zápas piateho kola Niké ligy k nám pricestuje súper spod Sihote, výborne rozbehnutý AS Trenčín. Bude to súboj druhého s tretím, ktorý by ste si určite nemali nechať ujsť!

Zverenci trénera Iliju Stolicu majú v aktuálnej sezóne za sebou výhru s Trnavou, Michalovcami a Ružomberkom a jedinú prehru na pôde Žiliny. Z kádra vyniká 22-ročný najlepší strelec Rahim Ibrahim, ktorý má na konte, rovnako ako náš Peťo Kováčik, tri góly. 

V tabuľke aktuálne patrí Trenčanom tretia priečka, so ziskom deviatich bodov, rovnako ako vybojovali doteraz aj naši Železiari. Len skóre delí nás, rovnako ako aj nášho dnešného súpera, od vedúcej Žiliny. To dáva tomuto zápasu ten správny náboj, ktorý veríme, že pritiahne divákov na tribúny, aby pomohli Železiarom na ceste za ďalšími bodmi.

Na domácej pôde sme v minulom ročníku, vo vzájomnom meraní síl, zvíťazili výsledkom 2:0, pričom sa gólovo presadili Paraj a Kuzma. V Trenčíne sme remízovali 1:1 a o náš jediný presný zásah sa postaral Marek Bartoš. 

Po prvej prehre v sezóne sme si napravili streleckú chuť výhrou 12:0 v Čiernom Balogu a toto naladenie chceme preniesť aj do zápasu s Trenčínom. Dnes sa chceme vrátiť na víťaznú vlnu, túžime po návrate na čelo tabuľky a vybojovať body, ktoré si v predchádzajúcom kole “uchmatol“ Spartak. 

Zápas začína o 18:00 v Zelpo Aréne. Príďte povzbudiť našich Železiarov a nenechajte si ujsť napínavý súboj s tabuľkovým susedom. Železiar do toho!

Vstupenky sú stále k dispozícii online: https://www.ticketlive.sk/sk/event/fk-zeleziarne-as-trencin-26-08-2023

Nečakajte v rade pri pokladni, kúpte si ich online už teraz z pohodlia vášho domova. Tešíme sa na vás!