V zápase s Banskou Bystricou nám veľká snaha nestačila na bodový zápis

Futbalisti FK Železiarne Podbrezová podľahli v 20. kole II. ligy Banskej Bystrici 1:0. Dukla zvýšila tak svoj náskok na sedem bodov.

Úvod stretnutia patril domácim, už v prvej minúte strelou spoza šestnástky Dukla naznačila, že chce hrať ofenzívne. Postupom času sa hra vyrovnávala a pribúdalo šancí na oboch stranách. Zlomový moment prišiel v 32. minúte, keď sa po rohovom kope presadil Vujošević. Do kabín sa tak išlo za stavu 1:0.

V druhom polčase sa obraz hry podobal tomu prvému. Na začiatku sa hra odohrávala na našej polovici no postupom času to bola už vyrovnaná partia. Naše akcie po krídlach sme nedokázali dotiahnuť do gólového centru. V samom závere sa podarilo Banskú Bystricu zatlačiť pred pokutové územie a po dvoch priamych kopoch Galčika sme sa dostali aj k zakončeniu. Najskôr Bakaľa hlavičkoval tesne nad bránu domáceho brankára Hrušku, ktorý následne skvelým zákrokom obral Paraja o vyrovnávajúci gól. Dukla tak odolala nášmu záverečnému tlaku a zvíťazila najtesnejším rozdielom 1:0.