Výhry proti MŠK Žilina: Rozhodoval Gál-Andrezly, gól strelil aj Škriniar

Podbrezová a Žilina sa vo Fortuna lige proti sebe postavili celkovo trinásťkrát.

Z toho sme v troch prípadoch vyhrali, dva razy remizovali a osem stretnutí prehrali. Pozrite si všetky naše víťazstvá proti „Šošonom“ v najvyššej súťaži.

Prvá výhra nad MŠK Žilina vo Fortuna lige

Prvá výhra proti MŠK Žilina vo Fortuna lige sa zrodila hneď v prvom vzájomnom stretnutí. 16. augusta 2014 sme v Zelpo Arene vyhrali najtesnejším rozdielom 1:0, o gól sa postaral Peter Gál-Andrezly, ktorý ich „Šošonom“ počas dvoch sezón strelil až štyri.

Druhá výhra nad MŠK Žilina vo Fortuna lige

Druhú výhru proti MŠK Žilina vo Fortuna lige znova zariadil Peter Gál-Andrezly. Ten 3. októbra 2015 pod Dubňom strelil dva góly pri výsledku 3:1. Skóre otvoril z penalty Milan Škriniar, ale v 67. minúte vyrovnal Milovan Kapor a chvíle nevysokého ofenzívneho hráča prišli v 71. a 77. minúte, po troch zásahoch v rozmedzí desiatich minút nám patrili tri body.

Tretia výhra nad MŠK Žilina vo Fortuna lige

Tretie a zatiaľ posledné víťazstvo proti MŠK Žilina videla Zelpo Arena. 12. marca 2016 pri tom bol „gól do šatne“ od kapitána Jaroslava Kostelného zo 45. minúty a premenená penalta Pabla Podia po hodine hry.