ZÁPAS SEZÓNY, V PRIAMOM SÚBOJI O TRETIU PRIEČKU PRIVÍTAME SPARTAK TRNAVA

Dve kolá pred koncom prebiehajúceho ročníka Fortuna ligy nás čaká priama konfrontácia s úradujúcim, dvojnásobným víťazom Slovnaft cupu, futbalistami Spartaka Trnava.

V sobotu, 13. mája o 16:30 bude v ZELPO aréne nabitá atmosféra, pretože nás čaká jeden z najväčších zápasov v histórií podbrezovského futbalu. Momentálne strácame na tretí Spartak len dva body a v prípade víťazstva môžeme dosiahnuť historický úspech v podobe tretej priečky, ktorá nám zabezpečí priamu účasť v kvalifikácii o konferenčnú ligu. Pre nás je to maximálna motivácia, nadviazať na víťaznú vlnu z predchádzajúcich zápasov s Dunajskou Stredou a Žilinou.

Doma sme aj vďaka fantastickej podpore fanúšikov maximálne silní a veríme, že nás prídete podporiť aj v zápase sezóny. Každý správny fanúšik bude chcieť byť pri tom. Spolu máme na to, aby sme dosiahli vytúžený úspech a vybojovali historický úspech podbrezovského futbalu. Chlapci si to za výkony počas celej sezóny zaslúžia. Čakáme vás v sobotu o 16:30 v ZELPO aréne, spolu to dokážeme!