01. kolo, FK Pohronie D. Ždaňa – ŽP Šport U-12

I. liga mladší žiaci – stred, 01. kolo
FK Pohronie D. Ždaňa Žiar n/H. – ŽP Šport Podbrezová U-12 2 : 2 (1 : 0)
Góly za ŽP : Schon, Dunajská

Komentár k zápasu U-12 :
Prvý majstrovský zápas kategórie mladších žiakov sme odohrali proti FK Pohronie a po celo zápasovej prevahe sme len remizovali 2:2. Od úvodu sme kontrolovali priebeh hry, dobre kombinovali a predviedli aj viacero pekných futbalových akcií. Bohužiaľ v zakončení sme volili zložité riešenia, individuálne prieniky do zhustenej obrany a strieľali z väčších vzdialeností. V druhom polčase sme hru zrýchlili, začali aj vo finálnej fáze viac kombinovať a súpera zatlačili na vlastnú polovicu. Strelili sme len dva góly, aj keď šancí na skórovanie sme mali množstvo. V poslednej minúte sme po chybe v rozohrávke inkasovali gól na konečných 2:2 a aj napriek tomu musím chlapcov pochváliť za veľmi dobrý kolektívny výkon. Počas zápasu sme mali hernú prevahu a veľa dobrých momentov, čo je prísľubom do ďalších majstrovských stretnutí.