01. kolo, FK Pohronie D. Ždaňa – ŽP Šport U-13

I. liga mladší žiaci – stred, 01. kolo

FK Pohronie D. Ždaňa Žiar n/H. – ŽP Šport Podbrezová U-13 4 : 4 (1 : 3)
Góly za ŽP : Pindeš, Matula, Trnavský, Kravčák

Komentár k zápasu U-13 :
Prvý majstrovský zápas sezóny sme odohrali na umelej tráve v Žiari nad Hronom a proti FK Pohronie sme remizovali 4:4. Úvodné minúty a aj celý prvý polčas bol v našej réžii a výborným pohybom sme súperovi narobili množstvo problémov. Opäť sme sa „nadreli“ na góly a aj napriek tomu sme prvý polčas zvládli v pomere 1:3. Do druhého polčasu sme však nastúpili veľmi vlažne, začali sme hrať komplikovaný futbal a domáci nás mierne zatlačili. Napriek tomu sme boli futbalovejším mužstvom, chceli sme hrať kombinačne a len náš zbytočný rešpekt a ustráchanosť nás brzdili v dosiahnutí lepšieho výsledku. V konečnom súčte zápas skončil remízou 4:4, ale chlapci si za svoj výkon víťazstvo zaslúžili. V najbližšej dobe musíme zapracovať na zakončení, pretože na gól sa neskutočne nadrieme a súper nás jednoduchou hrou dokáže potrestať.

Družstvo A: Slepička – Záhorský, Giertl – Kováčik M., Matula, Kravčák – Ambros, Laššák (Spevák)
Družstvo B: Morong – Siman, Havlíček – Kováčik P., Trnavský, Hrbál – Pindeš, Kovalčík (Fialka)