01. kolo – nadstavba, 1.FC Tatran Prešov – ŽP U-14

I. liga starší žiaci – nadstavba. 01. kolo

1.FC Tatran Prešov  –  ŽP Šport Podbrezová U-14    4:0 (4:0)
Góly : 9´ Sabol,  12´ a 13´  Jambor, 34´ Sekerák

ŽP Šport U-14 :
Martinec (65´ Chládek)- Kochan (36´ Vlček), Liskay, Sitarčík, Turňa (61´ Bizub), Kvietok, Ridzoň, Švantner (36´Vredíková),Lupták, Jedináková, Oravec (58´ Šimkovič)

V prvom kole nadstavbovej časti sme nastúpili proti víťazovi skupiny východ. Súper potvrdil svoju kvalitu. Domáci dominovali počas celého zápasu. V prvom polčase predviedli kombinačný futbal a vyhrali ho 4:0. Prvý gól padol po zlom verdikte hlavného rozhodcu, ktorý neodpískal postavenie mimo hry,  následkom ktorého bol pokutový kop 1:0. Tento moment vyviedol z koncentrácie hosťujúcich hráčov a v priebehu 5 minút inkasovali ďalšie dva góly po individuálnych chybách. V závere polčasu po zlom odkope dostali hosťujúci hráči 4 gól. V druhom polčase pokračovali domáci v hernej prevahe a vypracovali si ďalšie gólové príležitosti, ktoré zneškodnil hosťujúci brankár. Výsledok zápasu sa už nezmenil.