01. kolo, Železiarne Podbrezová U-16 – MFK Zemplín Michalovce

FK Železiarne Podbrezová U-16 – MFK Zemplín Michalovce     3 : 1 (3 : 0)

Góly : 5´ Brozman, 14´ Šteiniger, 36´ Gajan  –  47´ Tutko

Zostava U-16 :

Fruhwald – Ďurica, Ludha, Geschwandtner, Macko (63´ Ufrla), Gajan, Raffay (65´ Hudcovič), Ustaník, Brozman (56´ Lipovský), Šteiniger, Suja (79´ Morong)

Úvodný zápas nového ročníka sa začal vo svižnom tempe. Od prvých sme boli veľmi aktívni. Už v 5. minúte rozvlnil sieť Brozman, keď zúžitkoval prihrávku Suju. V 14. minúte center Šteinigera skončil v sieti Michaloviec. Chlapci hrali s chuťou a  nasadením. Tretí gól pridal Gajan, keď loptu získal Raffay pri rozohrávke súpera a presnou prihrávkou vyzval k skórovaniu Gajana. Druhý polčas začali lepšie hostia, čoho výsledkom bolo zníženie na 3:1. V týchto fázach hry sme boli malo aktívni a ďalšiu gólovú šancu súpera zmaril brankár Fruhwald. Po prestriedaní sa naša hra zlepšila, darilo sa nám získavať loptu už na súperovej polovici, ale ďalšie gólové príležitosti sme si už nepremenili a zápas skončil našim víťazstvom 3:1.