02. kolo, FK Pohronie Žiar n/Hronom – FK Železiarne Podbrezová U-14

FK Pohronie Žiar n/Hronom  –  FK Železiarne Podbrezová U-14    3 : 1 (3 : 0)

Góly : 3´ a 4´ Pavlenda, 16´ Farkaš – 62´ Surová

Zostava U-14:

Kňazík – Kvietok (36´ Štugner), Kostelný, Kaliský, Varga, Bobok, Galovič, Surová, Slopovsky (52´ Havran), Hanzlovič (47´ Kán), Kutliak (58´ Gajdoš)

Zápas v Pohroní na hlavnom ihrisku, super motivácia pre našich hráčov. V prvom polčase sme nemali dobrý vstup do zápasu a za prvých 15 minút sme prehrávali 3:0. Aj napriek tejto tvrdej lekcii sa chlapci nepoložili, postupne sa vrátili do zápasu a začali sme kombinovať, vyhrávať osobné súboje. Cez polčas sme chceli, aby družstvo v tomto trende pokračovalo. Chceli sme, nech hráči neriešia výsledok, ale hru, držanie lopty, aby tomu verili. Teší nás, že to tak aj bolo a druhý polčas sme boli dominantnejší, ako súper, prišli aj šance. Aneta Surová dala pekný gól, keď sme sa prekombinovali až pred brankára. Veríme, že poctivou prácou na tréningoch a pozitívnym prístupom to nebude len druhý polčas, ale družstvo U-14 dá celý zápas a aj my sa budeme radovať.