02. kolo nadstavba ŽP Šport U-14 – FC VSS Košice

I. liga starší žiaci – nadstavba 2. kolo

ŽP Šport Podbrezová U-14 –  FC VSS Košice   3 : 1 (2 : 1)
Góly : 04´ a 35´ Ridzoň, 40´ Sitarčík – 29´ Valčiš

ŽP Šport U-14 :
Chládek – Kochan (53´ Bizub), Liskay, Sitarčík, Turňa (36´ Vlček), Kvietok, Ridzoň (67´ Demeter), Švantner (60´ Šimkovič), Lupták, Jedináková (41´ Vredíková), Oravec

Komentár k zápasu U-14 :

Na prvý domáci zápas nadstavbovej časti nastúpili hráči aktívne a koncentrovane. Od úvodných minút mali hernú prevahu. Výsledkom bol prvý gól už v 4. min. Autorom gólu bol Ridzoň po krídelnej akcii Oravca. Domáci pokračovali v útočnej hre. Po sérii nepresností zo strany domácich sa k šanciam dostali aj hostia. V 29. min. hosťujúci hráči vyrovnali na 1:1 zo štandardnej situácie. Záver polčasu patril domácim, keď sa opäť predsadil v pokutovom území hlavou Ridzoň po prihrávke od Kvietka a zvýšil na 2:1. V druhom polčase sa domáci snažili o zvýšenie skóre, čo sa im aj podarilo. Na 3:1 upravil Sitarčík. Domáci mali ešte výhodu pokutového kopu, ktorý však Ridzoň nepremenil. Zápas sa dohral bez zmeny skóre. Hráči oboch mužstiev predviedli pekný futbal.