02. kolo, ŽP Šport U-13 – MŠK Rimavská Sobota

Sobota 27. august 2016, Brezno
I. liga mladší žiaci – stred, 02. kolo

ŽP Šport Podbrezová U-13 – MŠK Rimavská Sobota 2 : 6 (2 : 2)
Góly za ŽP : Záhorský 2

Zápas druhého kola sme odohrali na domácom ihrisku proti Rimavskej Sobote a po nevydarenom výkone sme prehrali 2:6. Súper prišiel do zápasu s jednou kvalitnou partiou chlapcov, ktorá rozhodla o osude celého stretnutia. Hlavne naše družstvo A malo v prvom polčase obrovské gólové šance, ale nepremenili sme ani samostatné nájazdy či strely z blízkosti brány. Na druhej strane prvý polčas bol bojovným stretnutím a hostia dokázali dvakrát skórovať. V druhom polčase náš výkon začal upadať, družstvo A urobilo obrovské individuálne chyby, ktoré hráči hostí potrestali a na druhej strane ihriska, kde sme mali mať prevahu sme sa nedokázali dostať do zápasu, tempa a ani väčších šancí. Preto zápas skončil našou prehrou 2:6. Viac ako prehra nás mrzí, že v zápase chýbali na našej strane emócie, chuť vyhrať, chuť byť lepší ako súper a bojovnosť, ktorá nás zdobila v minulej sezóne. Z prehry sa musíme poučiť a hlavne v najbližších zápasoch ukázať viac súťaživosti a emócií, nie len sa zúčastniť majstrovského zápasu!

Družstvo A: Fialka – Siman, Havlíček – Kováčik P., Matula, Ambros – Záhorský, Fáber (Marko)
Družstvo B: Morong – Donoval. Giertl – Kováčik M., Trnavský, Hrbál – Laššák, Kovalčík