03. kolo, ŽP Šport U-15 – MFK Lokomotíva Zvolen

ŽP Šport Podbrezová U-15 – Lokomotíva Zvolen 3 : 1 (2 : 0)
Góly : Ludha, Gajan, Geschwandtner – Ufrla

ŽP Šport U-15 :
Sokol – Ludha, Geschwandtner, Daxner (36´ Štefánek), Gajan, Raffay (63´ Kán), Kafrík (36´ Nosáľ), Brozman, Michelčík (57´ Kostelný), Morong, Čižmárik (63´ Ťažký)

Komentár k zápasu U-15 :
Zápas so Zvolenom sme začali opäť v svižnom tempe, naším cieľom bolo od úvodu zápasu hrať vysoký pressing, prinútiť súpera našou nátlakovou hrou k chybám a streliť čím skôr úvodný gól. Náš cieľ sa nám darilo napĺňať, vychádzala nám nátlaková hra, po zisku lopty sme aj výborne, vo vysokom tempe kombinovali a výsledkom bola hra na súperovej polovici prakticky počas celého prvého polčasu. V 8. minúte sme zahrávali rohový kop, ideálny center Gajana poslal Ludha hlavou do siete a otvoril skóre zápasu. V 16. minúte vnikol do šestnástky Čižmárik kde bol faulovaný a pokutový kop premenil Gajan na náš druhý gól. V 20. minúte sme po centri Brozmana pridali aj tretí gól Ludhom, no ten pre údajný faul nebol uznaný. Až do konca polčasu sme boli dominantným mužstvom, vytvárali si šance, no ďalší gól sme už nepridali. Na začiatku druhého polčasu Gajan pekným lobom trafil tyč brány hostí. Druhý polčas sme už však po prestriedaní neboli taký dominantní a hra sa trocha vyrovnala. V 54. minúte sme v útočnej fáze urobili chybu pri rozohrávke a hostia z brejku do našej otvorenej obrany znížili na 2:1. V 60. minúte sme však po štandardnej situácii zvýšili kapitánom Geschwandtnerom na 3:1 a poistili naše víťazstvo. Divákom sme ponúkli hlavne v prvom polčase pekný kombinačný futbal s nasadením a touto cestou by sme sa chceli uberať aj v ďalších zápasoch.