04. kolo, FK Železiarne Podbrezová U-17 – MFK Zemplín Michalovce

FK Železiarne Podbrezová U-17  –  MFK Zemplín Michalovce   3 : 2 (1 : 0)

Góly : 7´ Kvietok, 54´ Miklušák, 75´ Straka  –  56´ Harvila, 89´ Ivan

Zostava U-17 :

Martinec – Vierik, Necpál, Magda, Lichner (46´ Miklušák), Köröš, Kvietok, Straka, Jonaš (86´ Janeček), Krnáč (80´ Belička), Palider (60´ Prachar)

Aj v treťom zápase bola našim najväčším problémom efektivita v zakončení. V prvej polhodine sme boli lepším družstvom a vypracovali sme si štyri výborné príležitosti. Ujalo sa len zakončenie aktívneho Kvietka po výbornej prihrávke Palidera. V ďalšom priebehu sa hra vyrovnala, druhý polčas boli hostia viac na lopte, no väčšinou to bolo ďaleko od našej brány. My sme aj druhý polčas začali veľkou šancou, no Jonaš nastrelil len konštrukciu brány. Nás dobrým výkonom podržal Martinec, ktorý chytil v závere pokutový kop, no pri dorážke sme zaspali a hostia znížili na konečných 3:2. Hostia podali dobrý výkon, prispeli k dramatickému zápasu svojou kvalitou a zápas mal slušné tempo.