04. kolo, MFK Ružomberok – FK Železiarne Podbrezová U-16

MFK Ružomberok  –  FK Železiarne Podbrezová U-16     1 : 0 (0 : 0)

Gól : 80´ Gabriš

Zostava U-16 :

Fruhwald – Ďurica (65´ Morong), Ludha, Geschwandtner, Šteiniger, Suja (72´ Daxner), Macko, Ufrla, Ustaník, Gajan, Raffay (55´ Banas)

V stredu sme cestovali na pôdu prvého mužstva tabuľky a hlavne v prvom polčase sme boli lepším mužstvom. Hrali sme organizovane a dôrazne. Súpera sme napádali hlboko na jeho polovici, čo mu robilo značné problémy, čím sme eliminovali nebezpečné akcie domácich. Naopak my sme si vypracovali 3-4 dobré gólové príležitosti, ktoré ale naši útočníci nepremenili. Druhý polčas domáci hru vyrovnali a snažili sa strhnúť víťazstvo na svoju stranu, no my sme hrozili najmä z protiútokov. Jediný gól zápasu padol v nadstavenom čase, keď sa po centri presadil Gábriš. Bol to smoliarsky zápas pre nás, keď sme doplatili na nepremenené šance a stratu koncentrácie v závere zápasu. Napriek prehre si chlapci zaslúžia pochvalu, domácim sme boli minimálne vyrovnaným súperom.