04. kolo, MFK Ružomberok – FK Železiarne Podbrezová U-17

MFK Ružomberok –  FK Železiarne Podbrezová U-17    1 : 0 (1 : 0)

Gól : 22´ Huba

Zostava U-17 :

Dlubáč – Blaho (41´ Vicáň), Šmiheľ, Greš, Katunský, Bakaľa, Boberský (41´ Kováčik O.), Lichý (78´ Grofčík), Auxt (75´ Svetlošák), Jedinák, Galčík

Už tretí zápas v rade sme nebodovali a to sa odráža na našej psychike. Podali sme opäť vlažný výkon bez emócií, našej hre chýbalo väčšie nasadenie a hlavne chýbali pozitívne emócie, chuť pobiť sa o lepší výsledok. V obrannej fáze sme urobili znova množstvo taktických chýb a po jednej sme v 22. minúte aj inkasovali po dorážke v pokutovom území. V útočnej fáze nám chýbala ľahkosť, lepšia ponuková činnosť a presná finálna prihrávka. Keď sme sa aj dostali v dnešnom zápase do finálnej fázy, skončilo sa to nepresnou prihrávkou alebo centrom a tak sme bránu domácich prakticky neohrozili. Posledných dvadsať minút sme si vytvorili súvislejší tlak, ale naše finálne prihrávky z krídelných priestorov boli nepresné, nedostali sme sa do zakončenia a tak si domáci hráči tesné víťazstvo 1:0 pohodlne ustrážili.