05. kolo, FK Senica – FK Železiarne Podbrezová U-16

FK Senica – FK Železiarne Podbrezová U-16    1 : 0 (1 : 0)

Gól : 38´ Barcaj

Zostava U-16 :

Jendrál –  Jaroš, Neischl, Medek (55´ Mokoš), Hudák, Krnáč, Nguyen (41´ Chupáč), Kadura, Hanes, Pindeš (41´ Suvak), Varga (65´ Kuhajdík)

V Senici sme odohrali zatiaľ najslabší zápas v prebiehajúcom ročníku ligy. Najmä v prvom polčase sme sklamali, v našej hre absentovalo prakticky všetko, kazili sme ľahké prihrávky, nedokázali sme sa presadiť v hre 1:1, zle sme narábali s priestorom v útoku i obrane, zle sme dostupovali k hráčom a prehrávali osobné súboje. Najviac ma mrzí, že po dobrých zápasoch, ktoré sme odohrali s Michalovcami a v Nitre, sa z našej hry vytratili atribúty hry ako bojovnosť, agresivita, tímovosť. Aj keď sme sa v druhom polčase zlepšili a predviedli niekoľko pekných akcií, na súpera to nestačilo. Senica v tomto zápase vyhrala zaslúžene. Jediným pozitívom je návrat  Suváka po trojtýždňovej absencii. Chlapci majú jednoznačne na viac ako ukázali na ihrisku v Čáčove.