06. kolo nadstavba, FC VSS Košice – ŽP Šport U-14

I. liga starší žiaci – nadstavba 6. kolo

FC VSS Košice  –  ŽP Šport Podbrezová U-14   5 : 1 (2 : 1)
Góly : 2´ a 42´ Skonc, 22´ Valčiš, 50´ Duda, 53´ Migač – 9´ Liskay

ŽP Šport U-14 :
Chládek (36´ Martinec) – Kochan (47´ Bizub), Liskay, Sitarčík, Turňa, Kvietok, Krnáč (46´ Demeter), Ridzoň, Lupták, Jedináková (36´ Trnavský), Švantner (36´ Vredíková)

Komentár k zápasu U-14 :

V predohrávke 6. kola nadstavbovej časti sme nastúpili na ihrisku v Košiciach časť Barca na kvalitnom ihrisku, no po slabučkom výkone sme prehrali 5:1. Prvý polčas bol ešte herne vyrovnaný, no výsledkovo už nie. Inkasovali sme už v 2. minúte po dorážke Skonca. V 9. minúte sa nám podarilo vyrovnať Liskayom po premenenom pokutovom kope, no v 22. minúte sme opäť prehrávali po strele Valčiša spoza 16-ky. Druhý polčas bol už plne v réžii domácich, ktorí hrali aktívne, dobre kombinovali a strelili nám ďalšie tri góly. Dnes sme odohrali slabý zápas, hlavne druhý polčas, z čoho sa budeme musieť do posledných dvoch zápasov poučiť.