I. liga mladší žiaci – stred, 06. kolo

ŽP Šport Podbrezová U-13 – MŠK Žilina   3 : 12 (1 : 4)
Góly za ŽP : Spevák, Pindeš, Fáber

Komentár k zápasu U-13 :
V zápase proti doteraz najlepšiemu súperovi, s ktorým sme sa stretli, sme prehrali 3:12, ale napriek tomu sme ukázali svoj charakter, bojovné srdce a aj hernú kvalitu. Prvý polčas sa hral rýchly a svižný futbal s množstvom pekných futbalových akcií na oboch stranách. Hostia zo Žiliny však boli o niečo lepší, čo pretavili aj do prvopolčasového náskoku. Druhý polčas sme naďalej bojovali o šancu na lepší výsledok, hrozili sme hlavne po rýchlych protiútokoch a vyšli nám zakončenia aj po dobrých kombinačných akciách. Hostia však boli kvalitnejší v útočných činnostiach, ukázali svoju silu a zaslúžene zvíťazili. Na našej strane po dlhej dobe boli vidieť po konečnom hvizde emócie a smútok z prehry, pretože každý hráč dal do zápasu všetko a bolo to cítiť. Žilinčania nám ukázali dve veľmi silné stránky, ktorým by sme sa chceli priblížiť aj my. A to – vynikajúcu prácu s loptu v rýchlosti a pohyblivosť, ktorou hýrili počas celého zápasu.

Družstvo A: Slepička – Záhorský, Giertl – Kováčik P., Matula, Tyčiaková – Kováčik M., Pindeš (Spevák)
Družstvo B: Morong – Donoval, Hrbál – Švantner, Trnavský, Ambros – Laššák, Kovalčík (Fáber)