07. kolo, MFK Ružomberok – ŽP Šport U-13

I. liga mladší žiaci – stred, 07. kolo

MFK Ružomberok – ŽP Šport Podbrezová U-13   12 : 0 (5 : 0)

Komentár k zápasu U-13 :
V 7. kole sme cestovali do Ružomberka a prvýkrát v sezóne sme neskórovali a prehrali vysoko 12:0. Úvod zápasu nenaznačoval, až tak jednoznačný priebeh o akom hovorí konečný výsledok. Dobre sme sa pohybovali, dokázali súperovi sekundovať v herných činnostiach a nasadením sme bojovali o dobrý výsledok. Tieto spomínané parametre dokázalo počas celého zápasu udržať len hráči družstva A. Tí prvý polčas remizovali 0:0, viackrát ohrozili v gólových šanciach domácich a v obrannej činnosti pracovali skoro bezchybne. V druhej časti pokračovali v dobrom výkone, ale len do 45 minúty, kedy chlapcom dochádzali sily a pod týmto vplyvom urobili pár individuálnych chýb a tie tak kvalitný súper potrestal štyrmi gólmi. Družstvo B zvládlo v zápase len úvodné minúty, po prvom inkasovanom zbytočnom góle sa začal celozápasový boj o každú loptu, keď domáci dobre kombinovali a my sme po zisku lopty zbytočne riešili situácie individuálne a prichádzali o sily. Tie nám chýbali v druhom polčase, keď domáci skórovali do prázdnej brány a my sme neboli schopní sa vrátiť a zabrániť gólom. Domáci vyhrali absolútne zaslúžene, krok s nimi držalo len družstvo A a tak sme nemohli pomýšľať na lepší výsledok.

Družstvo A: Slepička – Ambros, Hrbál –Švantner, Trnvavský, Laššák – Spevák, Pindeš (Donoval, Siman)
Družstvo B: Morong – Záhorský, Giertl – Kováčik P., Matula, Nguyen –Kovalčík, Kováčik M. (Fáber)