09. kolo, FK Železiarne Podbrezová U-19 – AS Trenčín

FK Železiarne Podbrezová U-19  –  AS Trenčín   2 : 1 (2 : 0)

Góly : 27´ Geschwandtner, 36´ Vondryska – 50´ Biricz

Zostava U-19 :

Rehák  – Geschwandtner, Jenat, Bakaľa, Bryndziar (70´ Dlubáč), Kováčik, Brozman (66´ Raffay), Majkút, Rokyta, Gajan (81´ Prachar), Vondryska (81´ Ufrla)

Na premočenom teréne sa dnes hral dobrý, kombinačný a rýchly futbal, k čomu prispeli obidve družstvá. Prvý polčas bol vyrovnaný, aj keď súper dobre kombinoval, dobrou a organizovanou defenzívou sme zachytávali ich útoky a vyrážali sme do nebezpečných protiútokov. Po našom rohovom kope sa do vzduchu zavesil Geschwandtner a hlavou skóroval,  o pár minút sa k nemu pridal po peknej akcii Vondriska a vyhrávali sme 2:0. Do druhého polčasu sme išli s tým, že budeme dobre brániť a dáme ešte nejaký gól. Žiaľ, súper po piatich minútach znížil na 2:1 a po zbytočnom vylúčení Reháka sme od 70 min. hrali o jedného menej a pod obrovským tlakom. Dobrými zákrokmi nás podržal brankár Dlubač a dobrou hrou v obrane sme tento náročný zápas dotiahli do víťazného konca. Chlapcom gratulujem a teším sa na ďalšie zápasy, kde budeme opäť všetci jeden silný kolektív.