I. liga mladší žiaci – stred, 09. kolo

ŽP Šport Podbrezová U-13 – MŠK Námestovo   4 : 7 (2 : 6)
Góly za ŽP : Vredíková 3, Laššák

Komentár k zápasu U-13 :
Do stretnutia s Námestovom sme vstúpili veľmi ustráchane. Zľakli sme sa fyzicky vyspelejších chlapcov z Oravy, väčšinu situácií sme riešili len pomocnými prihrávkami a chýbala nám dravosť, ku ktorej sme chlapcov nabádali. Hostia hrali jednoduchý futbal založený na dlhej prihrávke za obranu a to aj využili hlavne našou nedôslednosťou a hlúpymi individuálnymi chybami. Polčasových 2:6 bolo zrkadlom prvého dejstva. V druhom polčase sme po dohovore začali ako vymenení. Aktívne, útočne a so silou v osobných súbojoch. Napriek tomu sme skórovali z množstva šancí len dvakrát a to nám na víťazstvo nestačilo. Opäť sme v majstrovskom zápase zvládli len jeden polčas a to je málo! Týmto zápasom sme skončili prvú časť základnej súťaže a tak verím, že získané skúsenosti pretavíme do lepších výsledkov v odvetných zápasoch.

Družstvo A: Slepička – Záhorský, Giertl – Ambros, Matula, Švantner – Kováčik M., Laššák (Spevák, Fialka)

Družstvo B: Morong – Fáber, Havlíček – Kováčik P., Trnavský, Hrbál – Kovalčík, Vredíková (Donoval, Pindeš)