01. kolo nadstavba, FK Pohronie Žiar n/H. – ŽP Šport U-13

I. liga mladší žiaci – stred, 01. kolo – nadstavba

FK Pohronie Žiar n/H. Dolná Ždaňa   –  ŽP Šport Podbrezová U-13      1 : 3  (0 : 1)
Góly za ŽP : Pindeš, Fáber, Kravčák

Družstvo A : Morong – Ambros, Hrbál – Kováčik P., Trnavský, Kravčák – Pindeš, Laššák (Havlíček)

Družstvo B : Slepička – Matula, Záhorský – Strýček, Dívald, Giertl – Kováčik M., Spevák (Fáber)

Komentár k zápasu U-13:

Na pôde FK Pohronie sme zvíťazili 1:3 a dokázali zvíťaziť aj v treťom zápase v rade, čo nás nesmierne teší. Napriek výhre sme odohrali len priemerný zápas, keď sme po hernej stránke boli dominantnejším družstvom, ale v útočnej fáze sme sa trápili a nepremieňaním šancí sme si zbytočne komplikovali priebeh zápasu. Polčasových 0:1 bolo pre domácich prijateľným výsledkom a v druhom polčase nás mohol každý inkasovaný gól zložiť na kolená. Ten aj prišiel, ale na hráčoch bola viditeľná chuť po víťazstve, ktoré sa dostavilo. V závere sme dosiahli ešte dva góly a myslím si, že zaslúžene získali tri body. Do ďalších zápasov musíme popracovať na zlepšení finálnej fázy a zakončení útočných akcií, čo by nám mohlo priniesť predĺženie víťaznej série aj v ďalších majstrovských zápasoch.