10. kolo, FK Železiarne Podbrezová U-14 – MŠK Námestovo

I. liga starší žiaci – 10. kolo – nadstavba

FK Železiarne Podbrezová U-14   –   MŠK Námestovo   4 : 0   (0 : 0)

Góly : 64´, 65´ a 70´ Pindeš, 59´ Laššák

Zostava U-14 : Hrubý (47´ Slepička) – Vrbiniak, Hrbál, Jedináková (36´ Kováčik P.), Chabada, Trnavský, DIvald, Spevák (47´ Pindeš), Kováčik M. (36´ Laššák), Fáber (47´ Donoval), Matula

Posledný zápas sezóny sme odohrali na domácej pôde proti Námestovo a nakoniec zvíťazili v pomere 4:0, vďaka gólom zo záveru stretnutia. Napriek jednoznačnej prvopolčasovej prevahe a množstvu šancí, ktoré sme si vypracovali, skončilo prvé dejstvo bez gólov. Našim najväčším problémom sa ukázala kvalita v zakončení, keď sme vo finálnej fáze nedokázali v rozhodujúcich momentoch preukázať dostatok pokoja a kvalitne previesť prvý dotyk či strelecký pokus. V druhom polčase sme chceli pokračovať v aktívnom výkone, ale úvodný gól stále neprichádzal. V týchto momentoch sme zbytočne chceli „rozhodnúť“ zápas len individuálnymi prienikmi, čo trestal náš súper a dokázal nás výraznejšie ohroziť. V záverečných minútach sa nám podarilo zlomiť odpor súpera dvojicou striedajúcich a výborne hrajúcich hráčov – Laššák a Pindeš. Skóre otvoril prvý menovaný po dorážke strely Pindeša, následne si svoje úlohy vymenili a bolo 2:0. V posledných minútach dokázal skompletizovať hetrik útočník Pindeš a po záverečnom hvizde sme sa radovali zo zaslúženého víťazstva.