11. kolo – II. liga, FC Lokomotíva Košice – FK Železiarne Podbrezová juniori

FC Lokomotíva Košice  –  FK Železiarne Podbrezová B    2 : 1 (2 : 0)

Góly : 14´ Vancák, 41´ Karaš  –  86´ Fischer

Diváci : 350.

Rozhodovali : Michalian – Kováč, Zemko

Lokomotíva : Bréda – Ilinjo, Gáll (77´ Tóth L.), Karaš (85´ Harvila), Cicman, Zajac, Pavúk, Tóth M., Vancák, Kuľha, Horváth

FK Železiarne B :  Vavrúš – Migaľa, Kupčík, Marchuk (46´ Bellay), Fischer, Hric (72´ Lukáčik), Magda, Jedinák (72´ Sokol), Haščák, Válovčan, Kuzma

Zápas proti lídrovi začali hráči Podbrezovej ustráchane. Celý prvý polčas boli dominantnejší na ihrisku domáci, čo potvrdili aj gólovo. V 14. minúte sa presadil Vancák, keď využil dôraz v pokutovom území a poslal Lokomotívu do vedenia. Prevaha domácich pokračovala aj po góle, ale mladí hráči Podbrezovej odolávali. Na rozdiel dvoch gólov zvýšil tesne pred polčasom Karaš, ktorého strela spoza šestnástky prekvapila Vavrúša 2:0. Druhý polčas sa obraz hry zmenil, aktivitu postupne prevzali na kopačky hostia, ale na väčšie gólové šance sa čakalo do záverečných minút. Najskôr mohol z priameho kopu rozhodnúť domáci Karaš, ale z výbornej pozície prestrelil. V 80. minúte mal obrovskú šancu po prihrávke Sokola Lukáčik, ale popri vybiehajúcom Brédovi tesne minul bránu. O dramatizáciu sa postaral v 86. minúte Fischer, ktorý hlavou upratal center Kuzmu za bezmocného Brédu. V závere už domáci skúsené zápas dohrali a radovali sa z najtesnejšej výhry.