AS Trenčín – ŽP Šport Podbrezová U-16   1 : 1 (1 : 0)
Góly : 20´ Tatranský – 41´ Šutinský

ŽP Šport U-16 :
Dovec – Kováčik P., Vaľko, Gecelovský, Tomek, Bakaľa (30´ Kožlej), Šmiheľ, Blaho, Vicáň (65´ Svetlošák), Galčík (80´ Cerovský), Auxt (41´ Šutinský)

Komentár k zápasu U-16 :
V ďalšom zápase sme nastúpili na ihrisku Trenčína a prvý polčas patril domácim hráčom. Od úvodných minút boli lepším a kombinačnejším družstvom, naopak našej hre chýbala presnosť a robili sme veľa technických nevynútených chýb v prechodovej fáze. V defenzíve sme tiež nehrali dobre a tak prvopolčasový výsledok 1:0 pre domácich bol pre nás lichotivý. Dobrými zákrokmi nás podržal aj brankár Dovec. V druhom polčase bolo našim cieľom zlepšiť sa najmä v útočnej fáze. Hneď v úvodnej minúte sa nám podarilo po peknej prihrávke Vicáňa vyrovnať Šutinským. V ďalšom priebehu druhého polčasu sa hral veľmi zaujímavý zápas, šance sa striedali na obidvoch stranách a tak ako sme mohli prehrať, mohli sme víťazstvo strhnúť aj na našu stranu. Domáci boli futbalovejším a technickejším družstvom, no v druhom polčase aj naši hráči predviedli dobrý výkon a prispeli k dramatickému zápasu.