12. kolo, FK Železiarne Podbrezová juniori – MFK Žarnovica

FK Železiarne Podbrezová juniori  –  MFK Žarnovica     3 : 2 (0 : 0)
Góly : 56´ a 63´ Antal, 82´ Tereščenko  –  84´ a 89´ Širáň

Podbrezová juniori :

Drobnjak – Turňa, Magda, Podstavek, Jenat, Gordan, Tereščenko, Kopičár, Jagerčík (72´ Caban), Galčík (46´ Lepieš), Antal (90´ Macuľa)

Žarnovica :

Straka – Nitško, Antošík, Blaho, Suslov, Laurov, Pidruchnyi, Urgela, Štefanka, Karvaš (70´ Čief), Širáň

V zápase dobrej úrovne proti kvalitnému súperovi sme si pripísali tri body po dlhšom čase. Chlapci nadviazali na výkon z Martina. V defenzíve sme hrali disciplinovane a organizovane a až na malé výnimky bez chýb. V útočnej fáze sme predviedli niekoľko pekných akcií a vypracovali sme si viacero gólových príležitostí. Gólovo sa presadili dvakrát Antal a Tereščenko po krásnych strelách. Potešujúce je, že v zápase sa objavili aj nacvičené kombinácie z tréningového procesu. Súper si vážnejšiu gólovú príležitosť vytvoril až v druhom polčase, ale Jenat v poslednej chvíli zachránil pred inkasovaným gólom. V závere zápasu za stavu 3:0 sme zbytočne poľavili a dovolili hosťom znížiť, a tak zdramatizovať posledné minúty.