12. kolo, FK Železiarne Podbrezová U-13 – MŠK Námestovo

FK Železiarne Podbrezová U-13  –  MŠK Námestovo   2 : 1  (0 : 1)

Góly za ŽP : 39´ Hanzlovič, 68´ Baran

Zostava U-13 :

Gašperík – Soliar, Kvietok, Kutliak, Kaliský – Bobok, Štulrajter, Baran – Gajdoš, Janoštiak, Hanzlovič

Striedali : Kán, Štugner

Bojovný zápas bez väčšej hernej kvality na obidvoch stranách. Prvý polčas sme sa snažili hrať kombinačne, no chybami v základných herných činnostiach (presná prihrávka, spracovanie lopty) sa nám to až tak nedarilo, aj napriek tomu sme mali miernu hernú prevahu. Inkasovali sme však prvý my, keď nakopnutú loptu strední obrancovia podbehli a Stopjak svoj nájazd premenil. Druhý polčas sme chceli hrať jednoduchšie a kolmejšie, hlavne využiť Hanzloviča na ľavej strane, čo sa nám začalo aj dariť a v 39. minúte sa  po jednej z prihrávok za obranu Hanzlovič presadil 1:1. V 68. minúte opäť kolmá prihrávka na ľavú stranu, Hanzlovičova spätná prihrávka, následná strela Gajdoša, ktorá bola zblokovaná pred Barana a ten pohotovo rozhodol o našej výhre. Chýba nám patričná kvalita, na ktorej budeme musieť poctivo pracovať v tréningu.