14. kolo, ŽP Šport U-13 – FK Dukla Banská Bystrica

ŽP Šport Podbrezová U-13  –  FK Dukla Banská Bystrica 3 : 7 (3 : 2)
Góly za ŽP : Hrbál, Jedináková, Fáber

Družstvo A : Slepička – Ambros, Hrbál – Kováčik P., Divald, Giertl – Jedináková, Fáber (Spevák, Donoval)

Družstvo B : Morong – Záhorský, Faško – Matula, Trnavský, Kováčik M. – Jurašík, Kravčák

Komentár k zápasu U-13 :

V prvom jarnom kole sme po dlhej zimnej prestávke privítali na domácom trávniku Duklu Banská Bystrica a po veľmi kvalitnom výkone sme podľahli súperovi 3:7. V celom prvom polčase sme boli lepším tímom na ihrisku, výborne sme súpera dostupovali a boli aj konštruktívni smerom dopredu. Výsledkom našej aktivity boli tri strelené góly a viacero ďalších dobrých gólových príležitostí. Do druhého polčasu hostia stavili všetko na jednu kartu a fyzicky vyspelejšie družstvo hostí pretlačilo naše družstvo B, ktoré neodolalo tlaku a druhý polčas vysoko prehralo. Naopak družstvo A pokračovalo vo výbornom výkone na hranici možností a do posledného hvizdu bojovalo o zvrátenie konečného výsledku. Napriek prehre sme v prvom majstrovskom zápase jarnej časti ukázali množstvo výborných momentov, ktoré môžu byť dobrým odrazovým mostíkom do ďalších majstrovských zápasov!