15. kolo – II. liga, ŠK Slovan Bratislava B – FK Železiarne Podbrezová

ŠK Slovan Bratislava „B“  –  FK Železiarne Podbrezová     2 : 0 (1 : 0)

Góly: 36´ Pauschek, 90´ Hubert

Diváci: 85.

Rozhodovali: Kozák – Poracký, Vass

Otvárací gól zápasu strelili v 36. minúte domáci. Center z pravej strany preletel na zadnú žrď, Hubert sklepol loptu na päťku a Lukáš Pauschek akrobaticky poslal belasých do vedenia. V závere zápasu po faule pred 16-kou bol po druhej žltej karte vylúčený Otrísal a v poslednej minúte kapitán Martin Hubert po dorážke priameho kopu upravil konečné skóre na 2:0.

ŠK Slovan Bratislava B: Ružinský – Pauschek, Čikoš, Guzmics, Kozlovský. Hubert, Habodasz (69´ Borovský), Jackuliak, Mašulovič, Potoma, (59´ Haramia), Tzovaras (59´ Schlossár)

FK Železiarne Podbrezová: Macej – Mizerák (26´ Kováčik), Otrísal, Hric, Chvátal, Ďatko, Špyrka, Pribula (73´ Pastorek), Galčík (78´ Vondryska), Trapanovski, Šulc

Szilárd Németh, tréner ŠK Slovan „B“: „Po prehre v Košiciach sme podali bojovnejší a kvalitnejší výkon. V prvom polčase sme boli lepší, po štandardnej situácii sme sa ujali vedenia. Po prestávke súper mierne prevzal iniciatívu, no nepustili sme ich do vážnejších šancí. Postupne sme prestriedali, stiahli sme dvoch mladých hráčov, ktorí hrali počas týždňa v mládežníckej Lige majstrov i Georgiosa Tzovarasa, ktorý sa vracia po zranení. Zápas bol pomerne nervózny, často sa prerušovalo. Chalani to však dobrou taktickou hrou ustáli a v poslednej minúte sme ešte poistili naše víťazstvo. Vieme, kde sa v tabuľke nachádzame, preto si tieto body veľmi vážime a sú pre nás povzbudením do ďalšej práce.“