15. kolo, MFK Tatran L. Mikuláš – FK Železiarne Podbrezová U-12

I. liga mladší žiaci, 15. kolo

MFK Tatran Liptovský Mikuláš  –  FK Železiarne Podbrezová U-12   26 : 4   (8 : 0)

Góly za ŽP : Vraždiak 2, Faško, Belko

Družstvo A : Mondl – Kupec, Maslák, Ďuriš, Strelec, Vraždiak, Faško

Družstvo B : Herko – Belko, Eleganczyk, Marhavý, Grexa, Paľus, Pavlovský (Vlček)

Po poslednej domácej výhre sme si svoje sily chceli zmerať aj s Liptovským Mikulášom, no podarilo sa to len jednej partii chlapcov – družstvu A. To prehralo svoj celý zápas 6:3, hlavne v prvom polčase hralo lepšie ako domáci, ale nepremieňanie šancí a gól v závere znamenal polčasovú tesnú prehru 1:0. V druhom polčase rýchlymi tromi gólmi prekvapili domácich, no v závere došli chlapcom bez striedania sily a svoj zápas prehrali. Druhé družstvo absolútne vyhorelo. Počas celého zápasu ťahal partiu len najmladší hráč na ihrisku Grexa, ostatní hráči sa k nemu ani len nepriblížili, a preto bola z toho hanebná prehra 20:1. Ani táto prehra nie je zrkadlom kvality, ale skôr chuti a lásky k futbalu, ktorá niektorým hráčom výrazne chýba!