17. kolo, ŽP Šport U-13 – Jupie Podlavice Badín

ŽP Šport Podbrezová U-13  – Jupie Podlavice Badín    5 : 0  (0 : 0)
Góly za ŽP : Jedináková 2, Kováčik 2, Hrbál

Družstvo A : Morong – Matula, Záhorský – Kováčik P., Trnavský, Giertl – Pindeš, Fáber (Laššák, Spevák)

Družstvo B : Slepička – Ambros, Hrbál – Strýček, Dívald, Kravčák – Kováčik M., Jedináková (Havlíček, Donoval)

Komentár k zápasu U-13:

V dôležitom stretnutí sme na domácom ihrisku zdolali Jupie Podlavice Badín 5:0 a po dobrých výkonoch proti lídrom tabuľky sme konečne bodovali naplno. Prvý polčas mal zápas slabšie tempo, po hernej stránke sme boli aktívnejším družstvom, ale vyložených šancí bolo na oboch stranách pomenej. Druhý polčas pokračovala naša nadvláda na ihrisku a hlavne družstvo B sa presadilo aj gólovo. Po dvoch góloch Jedinákovej sme dostali pokoj na kopačky a do záverečného hvizdu sme si zápas užívali. Všetkým hráčom ďakujem za predvedené výkony a verím, že víťazstvo posunie chlapcov opäť o krok vpred. Pozitívom je aj nula inkasovaných góloch na oboch ihriskách, čo je cenným ukazovateľom našej hry a aktivity na ihrisku.