MŠK Námestovo – ŽP Šport Podbrezová U-13  3:4  (2:1)

Góly za ŽP : Kováčik Matej 3, Dívald

Družstvo A : Morong – Matula, Záhorský – Strýček, Dívald, Kravčák – Kováčik M., Spevák (Fáber)

Družstvo B : Slepička – Ambros, Hrbál – Kováčik P., Trnavský, Giertl – Laššák, Pindeš (Fialka)

Komentár k zápasu U-13:

Po ďalekej ceste do Námestova sme nastúpili s odhodlaním pokračovať v dobrých výkonoch z predchádzajúcich zápasov. Úvod zápasu patril na oboch ihriskách nám, boli sme aktívnejším i futbalovejším mužstvom. Fyzicky vyspelejší súper dokázal v prvom polčase využiť aj naše najmenšie zaváhania, a tak sme prvý polčas prehrali tesne 2:1. Celý druhý polčas sme urputne bojovali o každý jeden gól, ktorý by rozhodol o našom víťazstve. Domácich sme nepustili skoro do žiadnej vyloženej šanci a na druhej strane dokázalo družstvo A zlomiť zápas na našu stranu. K tomu prispeli naši dvaja najlepší hráči na ihrisku – trojgólový strelec Matej Kováčik a Marco Dívald. V náročnom zápase sme v konečnom súčte zaslúžene zvíťazili 3:4. Za svoje výkony si zaslúžia pochvalu všetci chlapci, nakoľko dali do zápasu maximum svojich schopností a síl, čo stačilo na druhé víťazstvo v rade.