19. kolo, FK Železiarne Podbrezová U-17 – AS Trenčín

I. liga mladší dorast, 19. kolo

FK Železiarne Podbrezová U-17  –  AS Trenčín  0 : 0

Zostava U-17 :

Chládek – Ďurica, Ustaník, Macko, Kafrík, Brozman, Köröš, Pavličko (78´ Banas), Šteiniger, Morong, Jonaš

Nepopulárny výsledok 0:0 nezodpovedá priebehu hry. Obidve mužstvá hrali aktívne, ofenzívny futbal, zápas mal výborné tempo aj kvalitu. Prvý polčas mali trocha viac z hry hostia, opticky mali loptu viac pod kontrolou, ale smerom do ofenzívy sme im toho veľa nedovolili. Na šance to tak bolo v prvom polčase len 1:1, keď sa výbornými zákrokmi prezentovali obaja brankári. Druhý polčas sme boli aktívnejší my a vytvorili sme si aj dobré príležitosti na skórovanie. Súpera však podržal výbornými zákrokmi brankár, raz ho zachránila tyč a raz brvno brány po Kafríkových strelách. Stretnutie sa tak skončilo remízou 0:0, aj keď si myslím, že o jeden gól sme boli lepší a mohli sme vyhrať. Chlapci si za poctivú robotu zaslúžia pochvalu a keď budú pokračovať v takýchto výkonoch, víťazstvá určite prídu.