20. kolo, MŠK Žilina – FK Železiarne Podbrezová U-17

MŠK Žilina  –  FK Železiarne Podbrezová U-17   3 : 0 (3 : 0)

Góly : 20´ Strobel, 33´ Kaprálik, 39´ Holáň

Zostava U-17 :

Dlubáč – Krišica, Bakaľa (65´ Lichý), Ďatko (76´ Vicáň), Jedinák, Galčík (77´ Svetlošák), Jenat (41´ Auxt), Gecelovský, Blaho, Brodziansky, Kováčik P.

V zápase hranom na hlavnom štadióne MŠK Žilina sa zrodilo zaslúžené víťazstvo domáceho mužstva. K výbornému zápasu, ktorý mal dobré tempo a zrodilo sa veľké množstvo šancí na oboch stranách sme prispeli aj my, ale vlastnými chybami v defenzíve sme umožnili domácim hráčom pohodlne streliť tri góly. Úvodných desať minút patrilo domácim, potom sme však hru vyrovnali, boli nebezpeční aj pred súperovou bránou, no svoje vypracované príležitosti sme nedokázali premeniť. Hráči Žiliny svoju finálnu fázu zvládli lepšie ako my a do polčasu si vypracovali pohodlný, trojgólový náskok. V druhom polčase sa pokračovalo vo svižnom tempe z prvého polčasu, šance si pripravili obe mužstvá, no bez gólového zakončenia a tak na skóre 3:0 z prvej polky zápasu sa už nič nezmenilo.