21.kolo, Podbrezová – Michalovce

Po napínavom zápase medzi FK Železiarne Podbrezová a MFK Zemplín Michalovce ostáva jeden bod doma. Obe mužstvá podali počas zápasu obetavý výkon, počas ktorého padlo niekoľko žltých a dokonca aj červená karta.

Zostava FK Železiarne Podbrezová: Ludha (C) – Grešák, Bakaľa, M. Bartoš – Ďatko (84. Špyrka), Paraj (46. Pavúk), Bariš, Talakov (46. Sangare) – Š. Faško (66. Horvát), Kuzma, Kabongo (46. Kukoľ).
Náhradníci: Luksch, Rehák, Šikula, Hečko

Góly: 25. Bartoš, 80. Pavúk (11m)

Zostava MFK Zemplín Michalovce: Száraz – Ceklič (87. Magda), Volanakis, Marjanovič, Kotula (C), Vaško – Slebodník (76. Qose), Njie, Marcin – Kanu (46. Ranko), Adekunle (67. Peña).
Náhradníci: Kožuchar – Žofčák, Begala, Jánošík, Petrík

Góly: 16. Issa, 32. Kanu

Žlté karty: 78. Ceklic Z. , 90. Száraz B., 90+2 Ranko M.

Červené karty: 42. Marcin M.

Roman Skuhravý, tréner FK Železiarne Podbrezová:  „Mám pocit, že sme do zápasu vstúpili veľmi dobre. Vypracovali sme si čistú šancu Kabongom, ktorú sme nepremenili. Ten prvý gól nás na chvíľku zabrzdil, ale zaslúžene sme vyrovnali. To, že sme dostali gól po rozohrávke sa v našom spôsobe vnímania futbalu môže stať, samozrejme sa na to musíme pozrieť, nakoľko je to pre nás dôležité do ďalšieho vývoja. Druhý polčas sme dohrávali hlboký blok súpera, kde súper výborne bránil a samozrejme, dostal sa do dvoch smrteľných brejkov. Škoda, že sme v ofenzíve neboli trpezlivejší, no v útočnej trojici sme mali nových hráčov a chce to čas. Dnes berieme bod, keďže súper bol dobré pripravený, bol to ťažký zápas a zatiaľ nie sme mužstvo, ktoré môže všetko vyhrávať aj keby sme veľmi chceli.“