28. kolo – II. liga, FK Železiarne Podbrezová juniori – Partizán Bardejov

FK Železiarne Podbrezová B – Partizán Bardejov  1:0 (0:0)

Góly: 80. Mejri

ŽK: Jedinák, Kopičár – Berežný, Staško
Diváci: 208
Rozhodovali: Weiss – Poracký, Mihalik

Podbrezovské béčko vstúpilo do stretnutia proti Bardejovu hneď v úvode prvou dobrou šancou. Po rohovom kope bol úplne sám na hranici malého vápna Mejri, no nedokázal loptu zasiahnuť tak, aby ohrozila Gmittera, ten ju bez problémov chytil. Väčšina duelu sa ale odvíjala medzi šestnástkami. Na ďalšiu príležitosť sme čakali do 35. minúty, kedy Jedinák našiel vedľa malého vápna Lepieša, ten prudkou strelou opečiatkoval žrď. V druhom polčase sa dlho taktiež veľa vecí nedialo, avšak v závere stretnutie to ožilo po tom, ako nám bola po faule Lukáča v šestnástke Bardejova odpískaná penalta. Tú ale hlavný rozhodca po rozhovore s asistentom a protestoch hostí nepochopiteľne zrušil. V 72. minúte mal obrovskú šancu Tereščenko. Po zaváhaní v zadných radoch súpera obišiel Gmittera, trafil iba žrď, Kačerík dorážkou prestrelil bránu. V 80. minúte sme sa už tešili. Najskôr síce neprešli hneď tri strely z výborných pozícií po sebe, tá posledná dokonca trafil žrď, avšak Nicolas Mejri loptu pretlačil do siete na veľkú radosť podbrezovských priaznivcov z tvrdého fanklubového jadra (1:0).

FK Železiarne Podbrezová B: Drobnjak – V. Mojžiš (90. Kuc), Kopičár, Fischer, Lepieš (70. Kačerík), Kupčík, Magda, Mejri (86. Garaj), Tereščenko, Jedinák, A. Mojžiš

Partizán Bardejov: Gmitter – Jacko, Berežný, Lukáč, Belunek, Góra (63. Staško), Romulo (46. Siwahla), Glebko, Andraščík, Szczepanski (83. Didik), Hamuľak