30. kolo, Partizán Bardejov – FK Železiarne Podbrezová U-16

Partizán Bardejov  –  FK Železiarne Podbrezová U-16     1 : 2 (0 : 2)

Gól : 67´ Odrobina  –  27´ Raffay, 37´ Ustaník

Zostava U-16 :

Frühwald – Ďurica, Geschwandtner, Ludha, Kurčík, Ustaník, Morong (58´ Lipovský), Macko (60´ Ufrla), Banas (54´ Hudcovič), Brozman, Raffay (54´ Kafrík)

V zápase priemernej úrovne na nekvalitnej trávnatej ploche sa nám nepodarilo pretaviť hernú prevahu do výraznejšieho gólového rozdielu. V prvom polčase sa presadili len Raffay s Ustaníkom, ďalšie sľubné príležitosti zostali nevyužité. V druhom polčase sme pokračovali v aktivite, hlavne naša ľavá strana Brozman s Kurčíkom zamestnávala obranu súpera, ale finálne prihrávky do šestnástky domácich nenachádzali adresáta. Na záver sme si zápas zdramatizovali, keď po chybe obrany a brankára po ľahkej, nakopnutej lopte sme dovolili domácim znížiť na konečných 1:2.