32. kolo, MFK Zemplín Michalovce – FK Železiarne Podbrezová U-17

I. liga mladší dorast, 32. kolo

MFK Zemplín Michalovce – FK Železiarne Podbrezová U-17    4 : 3 (3 : 2)

Góly : 9´ Tóth, 18´ Sova, 21´ Kapraľ, 55´ Rokyta  –  10´ Kafrík, 20´ Macko, 72´ Suja

Zostava U-17 :

Chládek – Geschwandtner (53´ Ustaník), Macko, Kafrík (56´ Kohút), Prachar, Brozman, Köröš, Kurčík (61´ Ďurica), Šteiniger, Morong, Suja

Zaujímavý zápas s množstvom gólov, kde sa však nevyznamenali obrany a ani obaja brankári. Inkasovali sme hneď z prvého útoku domácich, keď sa presadil Tóth strelou zo 17 metrov. V 10. minúte sme prehrávali už 2:0, k odrazenej lopte sa dostal na hranici šestnástky Sova a prestrelil nášho brankára. Hneď nato sme predviedli peknú akciu, v šestnástke bol faulovaný Brozman a Kafrík nás gólom z pokutového kopu vrátil do zápasu. V 18. minúte však podcenil ľahkú strelu z priameho kopu náš brankár a domáci znova viedli dvojgólovým rozdielom. Šancu znova sa vrátiť do zápasu sme mali v 25. minúte, no Kafrík svoj druhý pokutový kop za ruku domáceho obrancu nepremenil. V závere prvého polčasu sa nám to však podarilo, keď Mackovu tečovanú strelu zasa podcenil domáci brankár a tá mu prekĺzla do brány. V druhom polčase nám domáci opäť utiekli na rozdiel dvoch gólov, náš brankár veľmi zle zareagoval na tečovanú strelu a tá sa dokotúľala do brány. Znížili sme ešte osem minút pred koncom krásnou strelou Suju, no vyrovnať sa nám už nepodarilo. Boli sme futbalovejším mužstvom, väčšia časť zápasu sa odohrávala na súperovej polovici, no čo z toho, keď každá druhá strela domácich skončila v našej sieti a zo štyrmi inkasovanými gólmi je ťažko pomýšľať na víťazstvo.