5. kolo – nadstavba, ŽP Šport U-15 – 1.FC Tatran Prešov

I. liga starší žiaci – nadstavba, 5. kolo

ŽP Šport Podbrezová U-15  – 1.FC Tatran Prešov     1 : 3 (0 : 2)
Góly : 44´ Daxner  –  4´ vlastný gól, 21´ a 70´ Kaňuch

ŽP Šport U-15 :
Sokol – Ludha, Kostelný, Raffay, Ustaník, Brozman (22´ Štefánek), Kafrík (61´ Májový), Ťažký, Morong, Daxner, Čižmárik

Na zápas s lídrom nadstavbovej časti sme nastúpili v značne oklieštenej zostave. Hostia potvrdili svoju kvalitu a zvíťazili nakoniec o dva góly, hoci sme mohli uhrať aj priaznivejší výsledok. Súper dominoval hlavne v strede poľa, dvojica hráčov Olejár a Jendrek tvorili hru, keď naši stredoví hráči im v obrannej fáze prenechali priveľa priestoru a súper tým pádom v útočnej fáze dominoval. Mali sme aj smolu, už v 4. minúte sme inkasovali gól, keď Morong nešťastne tečoval strelu hostí do vlastnej brány. V 21. minúte sme dostali druhý gól, po peknej akcii hostí. Hneď na to sme museli striedať pre nevoľnosť Brozmana a tým ešte viac utrpela naša ofenzíva. Prvý polčas sme však neodohrali dobre ani z pohľadu defenzívy, ani ofenzívy. V druhom polčase sme chceli s výsledkom ešte niečo urobiť, chlapci bojovali a v 44. minúte Daxner svojím dôrazom pretlačil loptu do siete a znížil na 1:2. Snažili sme sa o vyrovnanie, skoro sa nám to podarilo v poslednej minúte zápasu, ale Ludha slabším dôrazom nepretlačil loptu a nezakončil dôrazne v šestnástke. Následne na to ešte hostia kopali rohový kop a podarilo sa im zvýšiť na konečných 1:3.