7.kolo nadstavba, ŽP Šport U-15 – MFK Vranov n/T.

I. liga starší žiaci – nadstavba, 7. kolo

ŽP Šport Podbrezová U-15  –  MFK Vranov n/T.    3 : 0 (2 : 0)
Góly : 22´ a 62´ Raffay, 25´ Ludha

ŽP Šport U-15 :
Sokol- Ludha, Geschwandtner, Kostelný, Raffay, Ustaník, Brozman, Kafrík, Morong, Daxner (48´ Ťažký), Čižmárik

V poslednom domácom zápase s Vranovom sme zvíťazili 3:0 a naše víťazstvo je plne zaslúžené. Od prvej minúty sme ovládli hru v strede poľa, boli futbalovejší, snažili sa čím skôr streliť gól a zlomiť odpor súpera. Hostia hrali zo zabezpečenej defenzívy na vlastnej polovici ihriska, prehusťovali dobre priestor pred vlastnou šestnástkou, s čím sme si do 20. minúty nevedeli poradiť a naše útočné akcie končili len pred šestnástkou alebo nepresným zakončením. V 20. minúte brankár hostí vyrazil peknú Raffayovu strelu, z následného rohového kopu po signály sa presadil Raffay a otvoril skóre zápasu. O dve minúty Brozman zahrával štandardnú situáciu, jeho center poslal do brány Ludha a viedli sme 2:0. Hostia mali v prvom polčase len jednu šancu, ale ich brejkovú situáciu zakončili nepresnou strelou. Druhý polčas bol tiež plne v našej réžii, hoci tempo zápasu už nebolo také ako v prvom polčase a menej sme sa tlačili do zakončenia. V 61. minúte nám hostia pohrozili jedinou strelou v druhom polčase a z priameho kopu z veľkej diaľky nastrelili brvno. V 67. minúte prišiel najkrajší moment v zápase, Raffay vyviezol loptu z vlastnej polovice, z 30 metrov vystrelil, jeho krásna strela skončila od brvna v súperovej sieti a uzavrel skóre zápasu na 3:0. Naše víťazstvo je plne zaslúžené, predviedli sme pekný, kombinačný futbal a chlapcov chcem pochváliť za prístup k zápasu a predvedenú hru.