8.kolo – nadstavba, MŠK Tesla Stropkov – ŽP Šport U-15

I. liga starší žiaci – nadstavba, 8. kolo

MŠK Tesla Stropkov  –  ŽP Šport Podbrezová U-15     1 : 1 (0 : 1)
Góly : 40´ Leško – 10´ Ustaník

ŽP Šport U-15 :
Sokol (36´ Chládek) – Ludha, Geschwandtner (58´ Demeter), Kostelný, Ustaník, Brozman, Kafrík, Morong, Nosáľ, Daxner, Čižmárik

V značne oklieštenej zostave sme v poslednom zápase sezóny podali slabší výkon hlavne v ofenzíve a so šťastím uhrali remízu 1:1. Začali sme dobre, mali hru pod kontrolou, po chybe domácej obrany sme išli v 10. minúte aj do vedenia, keď zlú malú domov vystihol Brozman a otvoril skóre zápasu, no do konca 1. polčasu sme z našej hernej prevahy už ale ďalší gól nepridali a to bola voda na mlyn súperovi. Do druhého polčasu vybehli obe mužstvá ako vymenené, domáci hráči pozitívne, my naopak negatívne. Súper získal v druhom polčase hernú prevahu v strede poľa a bolo len otázkou času, kedy otočia zápas. Vyrovnali  hneď v 5. min druhého polčasu z pokutového kopu a ich tlak pokračoval až do konca zápasu. Nedokázali sme podržať v útočnej zóne loptu, aj v strede poľa nás domáci prehrávali, takže sme sa až do konca zápasu v podstate len bránili. Tlak sme však ustáli, získali bod a tak sme sezónu a nadstavbovú časť ukončili na 5. mieste za Žilinou, Prešovom, Ružomberkom a Jupie Podlavice.